Hľadáte spôsob ako sa dozvedieť viac o maľovaní na hodváb?

Chcete sa učiť jednoducho a príjemne?

Je tu on-line kurz, ktorý Vás prevedie cez základy
a postupným nabaľovaním sa nové veci doma v pohodlí
a vlastným tempom naučíte.

Ako budeme postupovať?

Lekcia 1

Maľovanie na hodváb pre začiatočníkov

Skladáme rám na hodváb, pripravujeme návrh, prenášame návrh na hodváb s rozmerom 140 x 140 cm a vypíname hodváb s touto veľkosťou na rám, nalievame kontúru do ampulky, maľujeme kontúrou, maľujeme farbami Dye-Na-Flow, dokončujeme prácu do finálnej podoby.

Kto Vás bude kurzom sprevádzať?

Vyskúšala som niekoľko druhov farieb, dodávateľov hodvábu a spôsobov ako na hodváb maľovať alebo ho farbiť. 

Objednávky na maľovanie a farbenie hodvábu, ktoré som získala ma precvičili. Nekonečné možnosti, ktoré dnešné farby a materiály dávajú v spojení s kreatívnymi aj remeselnými technikami spracovania  materiálov sú úžasné. 

Rada so svojimi skúsenosťami a praxou overenými postupmi pomôžem aj Vám.

Ivana Gemzická

Čo získate?

Kurz má obsah formovaný mojimi dlhoročnými skúsenosťami s kurzami, maľovaním na hodváb a farbením hodvábu. Je zostavený tak, aby ste mohli napredovať vlastným tempom primeraným času a energii, ktorý môžete hodvábu venovať.

 • Podrobný popis druhov hodvábu
  Už pre Vás nebude záhada čo je to Ponge, Habotai, Krepsatén, Krepžoržet alebo Buret. Budete sa v tom orientovať jednoducho a ľahko. Budete vedieť, aký hodváb si máte pre svoje nápady vyberať. S malou námahou dokážete vyrobiť skvelé veci.
 • Zorientujete sa vo farbách na hodváb
  Dozviete sa aké farby na hodváb existujú a ako si ich máte pre svoje projekty vyberať. V obsahu jednotlivých lekcií podrobne rozoberieme zažehľovacie farby, naparovacie farby fixované fixatívom, práškové farby.
 • Realizácia spoločného projektu krok za krokom
  Spoločne prejdeme celým postupom, počas ktorého vznikne Váš hodvábny projekt. Od návrhu až po dokončenie.

V lekciách uvidíte krok po kroku návod, kde vziať inšpiráciu, ako si pripraviť návrh až po záverečné typy ako projekt dokončiť. Učiť sa on-line je ľahko dostupné, pohodlné, lacnejšie. Idete vlastným tempom.

Máte obavy, či je on-line kurz vhodný pre Vás?

 • text je delený na celky
 • videá nasledujú postupne, ako vzniká projekt
 • informácie sú ucelené a lekcie, ktorú Vám ponúkam už boli testované na živom kurze.

Nemáte sa čoho obávať. Na všetky moje
on-line produkty platí 14 denná garacia
vrátenia peňazí.

Objednajte si kurz

Hodváb on-line ešte dnes!

Najbližší darček pre Vašu priateľku, kolegyňu, sestru, dcéru alebo mamu už nemusíte kupovať v obchode. Môžete ho vlastnoručne namaľovať a ešte si pri tom aj oddýchnete. Neváhajte čas beží.

Ak práve teraz cítite, že  píšem o tom ČO POTREBUJETE - neváhajte, objednajte si on-line kurz ešte dnes.  Teraz jednoducho kliknite na  tlačítko "Objednať ON-LINE kurz" a na ďalšej stránke vyplňte formulár.